DELFI RALLIPÄEV: Vaata videost, kuidas Eesti ralliässad harjutavad Ott Tänakuga võidukihutamiseks

 (10)

Laitse Rally Pargis kogunesid teisipäeval Eesti parimad Eesti motosportlased, kes proovisid krosskarte, et Delfi rallipäeval Ott Tänaku ja Esapekka Lappiga tempos püsida.

Eile, kui Delfi Rallipäevani on jäänud vähem kui kolm nädalat, kogunes suur osa sõitjatest Laitse rallipargis.

Raul Orav tutvustas krosskartide tundlikku iseloomu ja nii mõnigi sõitja ootas põnevusega esmakordset sõidukogemust väleda masinaga.

Raul Orav tõdes, et kahe korraga selle masinaga veel päris sõbraks ei ole võimalik saada, aga rallimehed saavad tunnetuse kätte - krosskart on väga kiire ja võimas ning adrenaliini tekitab ka kogenud rallimeestest.

Eesti ühe edukama krosskartispetsi Eero Nõgese sõnul toob masin naeratuse näole ka neile sõitjatele, kes oma tavapärasest vahendist vahel juba tüdimust tunnevad.

Delfi Rallipäeval osalejad said teha ühe prooviringi ja kaks korda sõideti aja peale.

Tänased kogemused ja tulemused olid kõigil enda jaoks.

Kohal olid Juss Laansoo, Kevin Korjus, Margus Murakas, Karl Kruuda, Egon Kaur, Eero ja Joosep Ralf Nõgene, Ken Torn, Sten Oja ning Martin Kangur. Krosskartide adrenaliini laksu said ka korraldajad ja kohal olnud ajakirjanikud.

Margus Murakas, kelle jaoks oli täna esimene kord sõita krosskardiga, on kindel, et sõitjate jaoks saab 30. juuni võistluspäev väga äge.

Seotud lood:

Piletid müügil SIIN.

Rohkem infot ürituse kohta: delfi.ee/rallipäev

Rallipäeva korraldaja on Ekspress Meedia.