DELFI RALLIPÄEV | vaata, millistel kiirustel peeti Laitses suure võidukihutamise proovipäeva


Delfi rallipäeva eelüritus Laitse rajal.
Delfi rallipäeva eelüritus Laitse rajal.Foto: Madis Veltman

Täna, kui Delfi Rallipäevani on jäänud vähem kui kolm nädalat, kogunesid suurem osa sõitjatest Laitse Rallipargis. Raul Orav tutvustas krosskartide iseloomu ja nii mõnigi sõitja ootas põnevusega esmakordset sõidukogemust selle masinaga.

Raul Orav tõdes, et kahe korraga selle masinaga veel päris sõbraks ei ole võimalik saada, aga rallimehed saavad tunnetuse kätte. Krosskart on väga kiire ja võimas ning adrenaliini tekitab ka kogenud rallimeestest. Eero Nõgese sõnul toob krosskart naeratuse näole ka sõitjale, kes oma masinast vahel juba tüdimustki võib tunda.

Delfi Rallipäeval osalejad said teha ühe prooviringi ja kaks korda sõideti aja peale. Tänased kogemused ja tulemused olid kõigil enda jaoks. Kohal olid Juss Laansoo, Kevin Korjus, Margus Murakas, Karl Kruuda, Egon Kaur, Eero ja Joosep Ralf Nõgene, Ken Torn, Sten Oja ning Martin Kangur. Krosskartide adrenaliini laksu said ka korraldajad ja kohal olnud ajakirjanikud.

Margus Murakas, kelle jaoks oli täna esimene kord sõita krosskardiga, on kindel, et sõitjate jaoks saab võistluspäev olema väga tore päev.

Vinget krosskartide showkihutamist saab näha 30.juuni Tallinna Lauluväljakul. Piletid müügil SIIN.

Rohkem infot ürituse kohta: delfi.ee/rallipäev

Rallipäeva korraldaja on Ekspress Meedia.