DELFI RALLIPÄEV: Toyota ala VIP pääsmed on välja müüdud, kiirusta ja osta VIP pilet maailma ralliässadega kohtumiseks!

 (12)
Monte Carlo ralli 2018
Monte Carlo ralli 2018Foto: Jaanus Ree, Red Bull Content Pool

Delfi Rallipäeva VIP extra piletid on läbi müüdud, see pilet sisaldas Toyota alale pääsu. Teist tüüpi VIP pileteid on veel piiratud arv alles, need sisaldavad Ott Tänaku, Martin Järveoja, Tommi Mäkineni ja Esapekka Lappiga eraldi kohtumist. Osta pilet kohe!

30. juunil on kõigil rallisõpradel võimalus kohtuda Ott Tänakuga ja saada osa kaasahaaravast sportlikust rallipäevast Tallinna Lauluväljakul. Üritust rikastavad muusikaga Arop, Smiler ja Koit Toome!

Tänasest on Delfi Rallipäevale müügil ka VIP piletid. Esmaklassilisi pileteid on müügil vaid 200.

VIP pileti ostjatele on eraldi sissekäik Oru väravas, toitlustusega telk. Toitlustus sisaldab hilist brunchi, tervitusjooki ja kohvi, teed ning vett. Avatud eraldi baar. Lisaks on lastele joonistamis- ja mängunurk.

VIP piletite ostjatega tulevad Ott Tänak, Martin Järveoja, Tommi Mäkinen ja Esapekka Lappi eraldi kohtuma. Nad vastavad ka huviliste küsimustele, jagavad autogramme ja võimalus on teha ka pilte.

VIP extra pileteid on müügil vaid 25 tk ja need tagavad kõigele eelnevale veel pääsu Toyota alale, kus näeb lähemalt Ott Tänaku autot ja tehnikuid toimetamas.

Osta VIP piletid kohe SIIT.

Seotud lood:

Piletid müügil Piletilevis.

Ürituse korraldaja Ekspress Meedia AS.