DELFI POOLAS | Oliver Venno: ei oska öelda, miks nii kehva olin

 (7)
DELFI POOLAS | Oliver Venno: ei oska öelda, miks nii kehva olin
Foto: Rauno Volmar

Eesti võrkpallikoondise nurgaründaja Oliver Venno tunnistas, et ei suutnud meeskonda Soome vastu nii palju aidata, kui tahtnuks.

Venno, kelle rünnakuprotsent oli vaid 32 ja kasutegur +3, sõnas pärast EM-i avamängu 2:3 kaotust Gdanskis: "Minu mäng oli suht kehva. Ei oska öelda, miks. Läks seekord nii, mis seal ikka. Ei ole mõtet põdeda."

"Me ei suutnud viiendas geimis pingele vastu panna. Terve mäng oli väga närvesööv. Kuigi viiendas geimis algab kõik nullist, siis varasemast mängust annab kahetseda palju - oleks võinud ikka enda kasuks pöörata selle. Oleks alguses minema saanud, oleks tulemus teistsugune," lisas ta.

Mängu viimine viiendasse geimi tõi meile siiski tabelisse ühe punkti, mis jätab veel õrna lootuse edasipääsuks alles. "Kõik on veel võimalik. Eelmisel EM-il mängisime Serbiaga hästi. Tuleb välja puhata ja endast ülehomme maksimum anda," sõnas Venno.

Nagu kõik Eesti mängijad, kiitis Venno Poola kohale sõitnud 1500 Eesti fänni: "Fännide toetus oli tõesti vägev. Väga meeldiv, et neid nii palju oli ja nad nii kõva lärmi tegid. Soomlased karjusime kindlasti üle."