Mängu käik:

1. veerand:

Kalevlased pääsesid kiirelt ette 7:2 ja 10:5, siis jõudis Rock viigini 10:10. Uuesti läks Kalev/Cramo juhtima 14:10, kuid seejärel Rock sai oma mänguvankri ilusti veerema, tegi olulise vahespurdi ja asus avaveerandi järel seitsme punktiga ette — 25:18.

Rocki resultatiivseim on Marek Doronin ja Kalev/Cramol Kevin Lyde, mõlemad on visanud kaheksa punkti.

2. veerand:
Pool teisest veerandist suutis Rock mõnepunktilist edu hoida, siis hakkasid kalevlased järele nihkuma ja poolajaks mindi ette 37:31. Teise veerandaja võitis Kalev/Cramo 19:6, Rock ei saanud viimase viie ja poole minuti jooksul punktigi.

Kalevlaste resultatiivseim on Nate Fox 11 ja Rockil Doronin kaheksa punktiga.

3. veerand:
Kalev/Cramo suurendas teise poolaja algul korraks edu 11-punktiliseks — 42:31, ent siis hakkas edukamalt mängima TÜ/Rock. 1.50 enne veerandi lõppu pääses Rock ette 50:49 ja viimasele veerandile minnakse Tartu klubi eduseisul 56:49.

Rocki hetke resultatiivseim on Giorgi Tsintadze 18 ja Kalev/Cramol Fox 13 punktiga.

4. veerand:
Kalevlased jõudsid 4.30 enne lõppu viigini — 62:62 — ja siis mindi mõne punktiga juhtima. TÜ/Rock suutis aga eelkõige tänu Tsintsadze tabamustele jõuda 6,9 sekundit viigini. Kalevlaste viimasel rünnakul eksis Josh Pace ja mäng läks lisaajale.

Lisaaeg:
Lisaaja algul tegi Fox kuus punkti järjest ja kalevlased said ette 81:76. Doronini tabas siis kolmese, Kangur surus palli pealt korvi ning Doronin lisas läbimurdest kaks punkti ja Kalev/Cramo juhtis 83:81. Seejärel oli vabaviskejoonel kindlamast kindlam Rait Keerles, kes tabas mõlemad visked 25 ja 6,4 sekundit enne lisaaja lõppu.

Võitjate resultatiivseimad olid Fox 24, Kangur 18 ja Josh Pace 14 punktiga ning kaotajatel Tsintsadze 27, Doronin 22 (pluss kümme lauapalli), Janar Talts 18 ja Tanoka Beard 13 (pluss 12 lauapalli) punkti. Seejuures jäid Tanel Tein ja Gert Kullamäe “nullipoisteks”.