Mängu saatus otsustati kolmandal veerandil, kui Kalevi kaotusseis kärises juba 19-punktiliseks.

Kalevi resultatiivseim oli Michael Dunigan 16 punkti ja 8 lauapalliga. Kalevile oli see kolme võidu kõrvale kolmandaks kaotuseks.

Mängu käik:

Rudupis - Kalev/Cramo 87:73  (17:17, 43:36, 65:46)

IV vererand:

87:73. Kalev sai suure kaotuse.

81:66. Zelionis jõuab juba 28-nda punktini. Mäng on kaotatud. 1.40 mängida.

79:64. 2.28 lõpuvileni.

76:62. Kolm ja pool minutit mängida.

76:58. Dunigan ei ole teisel poolajal toonud veel ühtegi punkti.

73:56. Mängida jääb kuus minutit. Kalevil siiani 25, leedulastel 14 viga..

70:50. Kalevi kolmesed 12-st vaid 2.

III veerand:

65:46. Lõpeb kolmas veerand. Kalev viskas kümne minutiga vaid kümme punkti...

65:46. Leedulaste kaugviske järel vahe juba 19 punkti!

60:45. Vahe püsib. Kaks ja pool minutit mängida.

58:43. Kalev jääb juba 15-punktilisse kaotusseisu. Dorbekil ja Keerlesel kolm viga.

49:40. Leedulased on juba 9 punktiga ette pääsenud.

II veerand:

43:36. Avapoolaeg leedulastele. 70%-list visketabavust näidanud Michael Dunigan on 16 punkti ja 6 lauapalliga üleplatsimees.

41:36. Pool minutit lõpuni. Aivar Kuusmaa võtab aja maha.

39:36. Dorbek vähendab Kalevi kaotusnumbreid.

31:29. Duniganilt järjekordne korv. Neli minutit mängida.

27:27. Dunigan jõuab üheksanda punktini. Kalevi uue mängija arvel on ka viis lauapalli.

21:24. Dorbeki kaugvise viib Kalevi ette. See oli alles tänase mängu esimene (!) tabav kolmepunktivise.

21:21. Teisest veerandist poolteist minutit mängitud. Dunigan on Kalevi resultatiivseim seitsme punktiga.

I veerand:

17:17. Avaveerand lõpeb viigiga.

15:15. Kalev on eduseisu maha mänginud. Kaks minutit avaveerandi lõpuni. Kalevile on vilistatud juba 11 viga leedulaste nelja vastu.

8:13. Leedulased vähendavad kolmepunktirünnakuga vahet. 3.34 mängida.

3:12. Veerandaja keskpaigaks on Kalevi edu 9 punkti.

1:8. Arbeti korvi järel on kalevlaste edu juba seitsmepunktiline.

1:6. Dunigan toob oma teise korvi.

0:4. Kalev asub avaminutil Dunigani pealtpaneku ja Tamme korvi järel juhtima.

Kalev alustab viisikuga Dorbek, Tamm, Arbet, Keerles, Dunigan.

----------------

Rockil on turniiritabelis 5 (8-st mängust), Rudupisel 3 (6), Kalev/Cramol 3 (5) ja Lauvasel 2 (6) võitu.