Barcelona väravad lõid Samuel Eto’o 31., Lionel Messi 52., Ronaldinho 57. (pen) ja Sylvinho 66. minutil. Külalismeeskonna auvärava autor oli Francisco Javier Casquero 71. minutil penaltist.

Madridi Real oli võõrsil Real Sociedadi vastu väga lähedal kaotusele. Xabier Prieto ja Oscar De Paula viisid teise poolaja keskpaigaks kodumeeskonna 2:0 juhtima, Realile päästsid viigipunkti Raul Bravo ja Zinedine Zidane, kes jõudsid väravani vastavalt 87. ja 88. minutil.

Veerand tundi enne kohtumise lõppu oli punase kaardi teeninud Madridi Reali Sergio Ramos, 82. minutil eemaldati ka üks Sociedadi mängija — Gaizka Garitano.