Esimesena pidas lahingu Leedu klubi Palangasega Rapla, kes kaotas võõrsil 58:71. Avaveerandi järel oli Rapla 19:17 eduseisus. Poolaja võitis Rapla tulemusega 38:34, kuid viimast veerandaega alustati juba Palanga 56:47 juhtimisel. Võitjate parimana viskas Parrish Brown 19 punkti, Rapla edukaim oli 13 punktiga Andre Pärn.

Pärnu sai napi 94:91 võidu Valmiera üle. Augustas Peciukevicius panustas võitu 26 punkti ja 7 lauapalli, Osvaldas Matulionis 22 punkti, Rain Raadik 22 punkti ja 13 lauapalli.

Valga Maks ja Moorits võõrustas Lietkabelisi meeskonda ning pidi leedukatele alla vanduma skooriga 58:75. Joonas Järvelainen oli Valga tulemuslikum 15 punkti ja 8 lauapalliga.

Nii Rapla kui Valga jätkavad oma alagruppide viimasel kohal, Pärnu eelviimasel ehk neljandal kohal.