Argentina võitis Juan Riquelme realiseeritud penaltist ja Luis Guadalupe omaväravast koduväljakul Peruu 2:0, valitsev maailmameister Brasiilia mängis võõrsil Boliiviaga 1:1.

Juninho viis 25. minutil Brasiilia juhtima, kodumeeskonna viigivärav sündis kohe teise poolaja alguses Jose Castillo esituses. Brasiilia poolelt ei teinud kaasa mitmed põhimängijad nagu Ronaldo, Ronaldinho, Roberto Carlos, Cafu ja Kaka.

Lisaks Argentinale ja Brasiiliale on Lõuna-Ameerika valikgrupist koha MM-finaalturniirile taganud juba ka Paraguay ja Ecuador.

Lõuna-Ameerika viies meeskond pääseb play-offi, kus tuleb MM-ile pääsuks alistada Austraalia meeskond.

Hetkel on viiendal kohal Uruguay 22 punktiga, järgnevad Kolumbia ja Tšiili 21 punktiga.

12. oktoobril peetavates otsustavates mängudes lähevad vastamisi Uruguay — Argentina, Tšiili — Ecuador, Paraguay — Kolumbia, Brasiilia-Venetsueela ja Peruu — Boliivia.