Argentina kaotas avaveerandi 22:25, kuid murdis end poolajaks neljaga ette ning läks viimasele perioodile 11-punktilises edus. Filipiinid võtsid veel kohtumise lõpus järgi, kuid eelmise olümpia pronksi alistada ei suutnud.

Luis Scola tõi võitjatele 19 punkti, Marcos Mata lisas 17 ja Nicolas Laprovittola ning Walter Hermann 10 silma. Andray Blatche tõi filipiinlastele 14 punkti ja 15 lauapalli.

Euroopa meister Prantsusmaa tegi Egiptuse vastu asjad selgeks avapoolajaga, võites selle 49:26. Kolmanda veerandi lõpuks juhiti juba 32 punktiga.

Joffrey Lauvergne tõi võitjatele 12 punkti, Florent Pietrus lisas 11 ja Antoine Diot 10. Egiptlaste parim oli Ibrahim El-Gammal, kes tõi 12 punkti.

Prantusmaa ja Argentina jätkavad mõlemad kahe võidu ja ühe kaotusega. Filipiinidel ja egiptlastel on kirjas kolm kaotust.