Eesti meessuusatajad näitasid head sõitu, Andrus Veerpalu püsis liidrite hulgas kogu aeg. Lõpus ta siiski pisut väsis ning sai kuuenda koha.

Veerpalu põhidistantsiks on kindlasti 30 km klassikat, kuigi ta ise on öelnud, et pole vahet kas 15 km või 30 km. Jaak Mae võib veel üllatada tagaajamisvõistlusel.

Raul Olle tunnistas peale võistlust, et Finlandia Hiihto st ta veel täielikult taastunud ei ole.

Võitis meestest Per Elofsson Rootsist, teine oli Matthias Fredriksson ja kolmas Odd-Björn Hjelmeset.

40.Raul Olle EST 43.06,4

Naiste võistlus meie suusatajatel ebaõnnestus. Eesti parimana oli Katrin Šmigun 39., Kristina Šmigun sai 41. ja Piret Niglas 53. koha.

Kristina vorm on müstiliselt langenud, Otepää võistlus ei olnud seega juhus.Jääb vaid loota, et meie esisuusataja suudab end veel leida.