Alaver saab kätte pressisõbra auhinna

 (1)
Mati Alaver
Foto: DELFI

Eesti Ajalehtede Liit (EALL) annab reede õhtul Otepää Tehvandi staadionil suusatamise MK etapi avatseremoonial eelmise aasta pressisõbraks valitud Mati Alaverile üle auhinna — nimelise pressisõbra ruupori.

Auhinna annab üle EALLi endine tegevdirektor, nüüdne Postimehe peatoimetaja Tarmu Tammerk. EALL valis Mati Alaveri 2003. aasta pressisõbraks detsembris, sest ta on avatud suhtlemisviisiga ning on õpetanud ka oma hoolealustele avalikkusele ladusalt informatsiooni jagama. “Alaver on eeskujuks teiste spordialade esindajatele ning ka üldsusele laiemalt, kuidas oma sõnumit avalikkuseni viia,” öeldi toonases EALL pressiteates.

Alaver on esimene sporditegelane, kes saab pressisõbra auhinna laureaadiks. EALL on pressisõpru nimetanud kümme aastat, kusjuures enamasti on tiitli võitnud poliitikud.

“Ajalehtede Liidul on hea meel anda auhind üle just Eesti suusa-aasta tippsündmusel,” ütles EALLi tegevjuhi kohuseid täitev Taimi Kalvet. “Loodame, et see innustab Alaveri hoolealuseid headele tulemustele.”

Auhinnaks on nimeline pressisõbra ruupor.