Aaviksoo meelitab Sokku

 (89)
Tiit Sokk
ETA FOTO

Eesti rahvusmeeskond on kaotanud lootuse jõuda otse EM-i finaalturniirile. Senine peatreener Heino Enden enam ei kandideeri , Korvpalliliidu president Peep Aaviksoo näeks hea meelega uue treenerina Tiit Sokku.

“Ma ei kandideeri enam pärast praeguse lepingu lõppemist uuesti, sest ma ei tunneta juhatuse sajaprotsendilist tuge. Mängijates ei peitu selle otsuse põhjus absoluutselt, kõigiga on endiselt täiesti usalduslik suhe,” ütles Enden Eesti Päevalehele.

“Enden jagab mängu hiilgavalt, aga ta ei saanud käesolevas tsüklis meestest maksimaalset kätte. Tahan väga põhjalikult rääkida Tiit Sokuga. Ta võtab tööd hingega nagu treener peab võtma, on nii enda kui ka mängijate suhtes ülinõudlik.”, ütles Aaviksoo.

“Pakkumine oleks huvitav, aga ilmselt peaksin selle kiire asjaga veel paar aastat ootama, oma koolis mõne asja joonde ajama, mõne aastakäigu lõpuni kasvatama. Siis võiksin koolis pühenduda konsultanditööle. Aga never say never, palju oleneb töökoormusest,” jättis Sokk ukse vahele väikese prao.