Hamburg pääses kaks ja pool minutit enne lõppu juhtima 78:73, kuid võõrustajad vastasid sellele 8:0 spurdiga. Hamburg jõudis veel ühe punkti kaugusele (80:81), kuid Stephen Browni tabav kahene kuus sekundit enne lõppu kindlustas võidu Göttingenile.

Algviisikus alustanud Kotsar mängis ligi 29 minutit, mille jooksul viskas eestlane 15 punkti (vabavisked 5/6, kahesed 5/12), noppis kümme lauapalli, jagas ühe resultatiivse söödu, tegi kaks vaheltlõiget, ühe pallikaotuse ja blokeeris ühe viske.

Hamburgi resultatiivseimad olid Jaylon Brown ja Caleb Homesley, kes viskasid 17 punkti. Võitjate poolelt kogus Brown 19 punkti, Jeremiah Martin lisas 18 silma.

Göttingen ja Hamburg heitlevad seitsmenda koha nimel. Göttingenil on nüüdseks koos 16 võitu ja 12 kaotust, Hamburg (15-13) asub nende selja taga kaheksandal real.