Jürgen Henni hoolealused võitsid kohtumise 1:0. Ainsa värava lõi 21. minutil Rauno Alliku, resultatiivse söödu sai kirja Sergei Zenjov.

Flora on Premium liiga liider, olles võitnud kõik viis kohtumist. Trans hoiab kuue punktiga viiendat kohta. Täiseduga jätkab ka FCI Levadia, kuid nemad on pidanud Florast ühe kohtumise vähem.

Pühapäeval läksid vastamisi veel Kuressaare ja Pärnu Vaprus. Saarlased võitsid koduväljakul kohtumise 3:2. Võõrustajad võitsid avapoolaja 3:0. 14. minutil avas skoori Mattias Männilaan, 32. minutil realiseeris penalti Sten Reinkort. Mullu Floras mänginud Reinkort sahistas võrku ka avapoolaja teisel lisaminutil.

66. minutil lõi Martin Kase ühe värava tagasi, lisaks sai kõigest kaks minutit hiljem Kuressaare poolel punase kaardi Sander Seeman. Pärnu mängumees Kevin Kauber realiseeris 92. minutil veel penalti, kuid viigiväravani Vaprus enam ei jõudnud.