Kalev võitis avapoolaja 41:33. Kolmanda veerandajaga kasvatasid võõrustajad vahe 18 punkti peale ja viimase kümne minuti jooksul Tarvas enam ohtlikuks ei saanud.

Joonas Järveläinen viskas võitjate kasuks 20 punkti, Eduards Hazners toetas tiim 17 ja Ronald Mcghee 16 silmaga. Mario Paiste lisas 13 silma. Tarva poolelt viskasid Jamaure Markal Gregg, Sten Saaremäel, Erik Kaasik ning Kaido Saks võrdselt 11 punkti.

Tallinna Kalev jätkab Eesti meistrivõistlustel seitsmendal ehk eelviimasel kohal kuue võidu ja 23 kaotusega. Tarva saldoks on viis võitu ja 25 kaotust. Tänane kohtumine oli eriti oluline tabeliseisu arvestades, sest play-offi pääsevad seitse klubi.

TÄISPIKKUSES:

ENNE MÄNGU:

Viimati olid meeskonnad omavahel vastamisi 29. jaanuaril ning toona pidi Tallinna klubi tunnistama Tarva nappi 81:80 paremust.

Turniiritabelis hoiab Kalev viie võidu ja 23 kaotusega seitsmendat kohta. Tarvas (5-24) on viimasel ehk kaheksandal kohal.