Mulluse hooaja kaks paremat meeskonda avasid reedel koduse jalgpallihooaja Superkarikafinaaliga, kui väravateta lõppenud normaalaja järel läks võitja selgitamiseks vaja penaltiseeriat. Seal saatis edu Levadiat, kes teenis 4:2 võidu. Ühtlasi on Levadia käes praeguse seisuga kõik kolm karikat, kui möödunud aastal nopiti ka Tipneri karikas ning võideti Premium liiga.

JK Narva Trans võõrustab veerandfinaalis liigakaaslast Tartu JK Tammekat. Ainsa Esiliiga B klubina konkurentsi jäänud JK Tabasalu vastaseks on Nõmme Kalju FC ning viimases veerandfinaalis kohtuvad Tallinna JK Legion ja Paide Linnameeskond.

Loosimist viisid läbi Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak, Paide Linnameeskonna kapten Andre Frolov ning Nõmme Kalju ründaja Alex Matthias Tamm. Paide ja Kalju jaoks on karikavõistlused erilise tähtsusega, sest kumbki meeskond pole tänavuseks hooajaks eurokohta kindlustanud. Emma-kumma karikavõit tagaks meeskonnale koha Konverentsiliiga kvalifikatsiooniturniiril.

Veerandfinaalide mänguajad kinnitab Eesti Jalgpalli Liit lähiajal.