Juba avapoolajal pidi Dortmundi puurivaht Gregor Kobel selja tagant noppima kaks palli. Esmalt realiseeris James Tavernier 38. minutil penalti ning kolm minutit hiljem skooris Alfredo Morelos.

Vaevalt oli teisest poolajast mängitud neli minutit, kui John Lundstram Signal Iduna Parki tabloole juba 0:3 seadis. Kaks minutit hiljem jõudis Jude Bellingham Dortmundi poolelt ühe värava tagasi lüüa, kuid Dan-Axel Zagadou omavärav tegi seisuks juba 1:4. Korduskohtumisele mõeldes jättis Dortmund endale siiski mingisuguse võimaluse, sest 82. minutil jõudis veel sihile Raphael Guerreiro.

Sky Germany andmetel ootas Dortmundi peatreenerit Marco Roset peale mängu kriisikohtumine klubi direktoritega, kuid eeldatavasti tema töökoht veel ohus ei ole. Küll aga võib see muutuda, kui Dortmund ei peaks järgmiseks hooajaks Meistrite liiga kohta kindlustama. Koduses Bundesligas hoitakse Müncheni Bayerni järel teist kohta, Meistrite liiga kohast ilma jäämisest lahutab neid selja taga 12 punkti.

FC Barcelona tegi Napoliga kodus 1:1 viigi. 29. minutil viis külalismeeskonna juhtima poolakas Piotr Zielinski, 59. minutil viigistas penaltist Ferran Torres.