Kalev alustas kohtumist hästi ning poolajapausile mindi nende 9 punktilises eduseisus. Kolmandal veerandajal sai aga VEF kaitse korralikult toimima ja kodumeeskonnal lubati visata kõigest neli punkti. Viimasele neljandiku eel juhtis Riia klubi juba 56:71 ning Kalevit enam kordagi mängu tagasi ei lastud.

Võõrustajate resultatiivseimad olid Silas Melson ja Kristjan Kitsing 15 silmaga.

Riia VEF'i parimana viskas Alexander Madsen 19 punkti.

VEF on 20 võidu ja ühe kaotusega tabelis kindel liider. BC Kalev/Cramo hoiab 16 võidu ja nelja kaotusega kolmandat positsooni.

Kohtumine täispikkuses:

Enne kohtumist:

Kaks ühisliiga tippklubi läksid vastamisi ka hooaja avamängus. Toona jäi VEF kodus peale 86:84.

Teistest Eesti klubidest on täna võistlustules Pärnu Sadam ja TalTech. Pärnu kohtub võõrsil BK Ogrega, TalTech sõidab külla Valmierale. Mõlemad mängud toimuvad Lätis, Delfi TV neist otseülekannet ei tee.