Sokk viskas TalTechi eest 11 Eest-Läti liiga mängus keskmiselt 9,3 punkti ja andis 5,1 korvisöötu. Mõne päeva eest lahkus TalTechist ka võistkonna senine skooriliider Mikk Jurkatamm, kes sõlmis kahe aasta pikkuse lepingu Itaalia kõrgliigas mängiva Trevisoga.

"Tahtsin ennast ehk viimane kord veel välismaal proovile panna. Kurb meel on nii mõnusast seltskonnast lahkuda. Eestlased on ja jäävad alati suurepärasteks meeskonna mängijateks. Olen tänulik kogu TalTechi korvpalliperele, kes tegid sellest poolaastast nauditava kogemuse. Soovin meeskonnale edu ja et nad lõpetaksid hooaja sama positiivselt kui me koos alustasime," ütles Sokk TalTechi Facebooki lehele.

"Soovin Stenile tuult tiibadesse ja edukat karjääri jätku Kreekas. Tänu temale saime mitu head võitu, kaasa arvatud Superkarika pronksmedal. Väga hea meel tema üle, et karjääri lõpusirgel saab veel välismaal ennast proovile panna. Meeskonna jaoks tähendab see seda, et ühe nädala jooksul jäime ilma ka teisest üliolulisest lülist tagaliinis. See seab meid raskesse seisu, aga annab võimaluse mõnel noormängijal esile tõusta," lisas TalTechi peatreener Alar Varrak.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid