Portaal The Athletic kirjutas, et pärast esimest poolaega läksid Wizardsi mängijad Kentavious Caldwell-Pope ja Montrezl Harrell teel riietusruumi kättpidi kokku.

Allikate jutu kohaselt algatas intsidendi Harrell. Keskmängijale ei meeldinud, et ta ei saanud esimese poolaja lõpus Caldwell-Pope'ilt söötu. Pärast sõnavahetust üritasid mõlemad üksteist rusikatega lüüa, aga pihta ei saanud kumbki. Tiimikaaslased suutsid riiukuked lahutada ja teisel poolajal mängisid mõlemad edasi.

Washington võitis kohtumise tulemusega 122:118. Caldwell-Pope'i arvele jäi 16 punkti, Harrell viskas 12 punkti. Wizardsi resultatiivseim oli Kyle Kuzma 29 punktiga, Oklahoma City kasuks viskas Shai Gilgeous-Alexander 32 punkti.

21 võitu ja 20 kaotust saanud Washington on idakonverentsis üheksandal kohal, Oklahoma City on läänekonverentsis 13 võidu ja 27 kaotusega 14. positsioonil.