Tass sai Saint Mary meestest kõige rohkem mänguaega - 36 minutit -, visates selle ajaga oma NCAA karjääri punktirekordi 27. Lisaks kanti Tassi arvele 6 lauapalli, 2 korvisöötu, 1 pallikaotus ja 3 isiklikku viga.

Tassi eelmine punktirekord pärines 18. novembrist, kui ta Bellarmine Knightsi vastu viskas 25 punkti.

Tassi meeskonnakaaslane Leemet Böckler viibis platsil vaid kaks minutit ning viskele ei pääsenud, saades kirja vaid ühe pallikaotuse.

Saint Mary'le oli see kolme kaotuse kõrvale 11. võit.

Esimese kaotuse sel hooajal sai 11 mängu järjest võitnud Kerr Kriisa meeskond Arizona Wildcats, kes kaotas võõrsil 73:77 Tennessee Volunteersile.

Algviisikus alustanud Kriisa sai samuti kõige rohkem mänguaega - 38 minutit -, kogudes 11 punkti, 3 lauapalli, 3 resultatiivset söötu, 4 pallikaotust ja 5 isiklikku viga.

Carlos Jürgensi kodumeeskond Oral Roberts Golden Eagles pidi võõrsil tunnistama South Dakota State Jackrabbitsi 82:76 paremust.

Algrivistuses alustanud Jürgens viibis platsil 13 minutit, saades selle ajaga kirja 5 punkti, 2 lauapalli, 1 pallikaotuse ja 1 isiklku vea.

Oral Roberts jätkab hooaega 7 võidu ja 6 kaotusega.