Pärnu Sadam sai Eesti-Läti korvpalliliigas kodus jagu BK Ogrest 83:78 (26:17, 21:26, 20:15, 16:20), Tartu Ülikool Maks&Moorits oli võõrsil Valmierast parem kindlalt 93:65 (27:12, 20:10, 23:23, 23:20).

Pärnu võitis avaveerandi üheksa punktiga, kuid lasi Ogre poolajaks nelja silma kaugusele. Kolmandal veerandil pääses Ogre korraks ühe punkti kaugusele, kuid viimasele veerandile mindi siiski Pärnu üheksapunktisel juhtimisel.

Viis minutit enne lõppu juhtis Pärnu veel 73:66, kuid 11:1 vahespurt viis Ogre 1.01 enne lõppu kolme punktiga juhtima. Artur Konontsuki kolmene 21 sekundit enne lõppu tõi tabloole 77:77 viigiseisu ning Mihkel Kirvese tabamus viis Pärnu 79:77 17 sekundit enne lõppu juhtima.

Vabavisete ja vigade virr-varris tõmbas pikema kõrre siiski Pärnu, võites kohtumise viie punktiga.

Kirves tegi kaksikduubli 16 punkti ja 10 lauapalliga. 16 punkti said kirja ka Konontšuk ja Chad Eliot Frazier. Ogre Parim oli 20 punktiga Rihards Zebergs.

Pärnule oli see kuue kaotuse kõrvale neljas võit, Ogrel on kirjas kuus võitu ja kuus kaotust.

Hugo Toomi kommentaar:

Tartu parim oli Valmieras Hendrik Eelmäe 21 punktiga, Emmanuel Wembi lisas 16, Edmunds Elksnis 15 ja Robin Kivi 12 punkti. Valmiera resultatiivseimana kogus Klavs Dubults 17 punkti.

Tartu teenis üheksa kaotuse kõrvale kolmanda võidu, tabeli punane latern on võitnud kaks ja kaotanud 11 kohtumist.