Suns võitis avapoolaja 54:52, kolmanda veerandaja järel oli edu juba 85:73. Viimasel veerandajal kasvatasid külalised eduseisu veelgi ning võtsid lõpuks 18-punktilise võidu.

Devin Booker viskas võitjate kasuks 24 punkti, Deandre Ayton toetas teda 19 silma ja 11 lauapalliga. JaVale McGee arvele jäi kümme punkti ning kümme lauapalli. Lakersi täht LeBron James viskas üleplatsimehena 34 punkti, Russell Westbrook kogus 22 punkti ning kümme lauapalli.

Kui Lakersile (16-16) oli see kolmandaks järjestikuseks kaotuseks, siis Sunsile (25-5) neljandaks järjestikuseks võiduks.

Võidukas oli ka Dallas Mavericks, alistades 114:102 (34:25, 27:15, 27:28, 26:24) Minnesota Timberwolvesi.

Luka Doncici ja Kristaps Porzingiseta mänginud Mavericksi resultatiivseim oli Jalen Brunson 28 punktiga. Dorian Finney-Smith lisas 19 silma, Sterling Brown tõi 12 punkti ja 11 lauapalli. Timberwolvesi poolelt vastas Jaden McDaniels 26 punktiga, Malik Beasley viskas 22 silma. McDanielsi arvele jäi ka 14 lauapalli.