Väravasadu algas 17. minutil, kui Eddie Nketiah lõi oma esimese värava kolmest. Ühe tabamuse lisas Elevandiluuranniku ründaja Nicolas Pepe ja ühe 18-aastane poolkaitsja Charlie Patino - Arsenali põhimeeskonnas debüüdi teinud inglane sahistas võrku esimesel üleminutil, olles vahetusest mängu sekkunud 80. minutil.

Patino kuulus veel eelmisel hooajal Arsenali U18 meeskonda ning episoodiliselt ka U23 tiimi. Sel hooajal on ta koos Karl Jakob Heinaga mänginud vaid U23 võistkonnas.

Arsenali väravat kaitses eilses liigakarikamängus sakslane Bernd Leno, pingil istus Aaron Ramsdale. Hein on esindusmeeskonnas pingile pääsenud sel hooajal vaid ühes liigakarikamängus, kui kolmandas ringis alistati 22. septembril 3:0 kolmanda liiga meeskond AFC Wimbledon.

Poolfinaalpaaride loosimine toimub täna õhtul peale Tottenhami ja West Hami kohtumist. Teistes veerandfinaalides kohtuvad samal ajal (21.45) Brentfod - Chelsea ning Liverpool - Leicester City.