Eesti kohtus Poolaga, kellel oli samuti punktiskoor veel avamata, ning sai lisaajal tähtsa 4:3 võidu.

Avakolmandikul saatis Poola koondis Eesti väravasse esimese litri ning 1:0 seis püsis tablool teise kolmandiku lõpuni. Kolmandal perioodil viskasid Marek Potšinok ja Deniss Kontseus Eesti 2:1 ette. Poolakad Pawel Wybiral ning Karol Sterbenz saatsid seejärel kaks litrit taas eestlaste võrku, ent 59. minutil suutis Marek Potšinok viigistada.

Juba lisaaja kümnendal sekundil viskas Eesti U20 koondise kapten Daniil Kulintsev kohtumise võiduvärava.

Eesti koondisel on nüüd 2, Poolal 1 punkt. I divisjoni B-gruppi püsimajäämine selgub homme. Siis kohtub Eesti Jaapaniga ja Poola Ukrainaga.

Turniiripäeva avakohtumises alistas Sloveenia Ukraina 8:4. Prantsusmaa alistas Jaapani 6:4.

Sloveenial on täisedu ehk 12 punkti, neile järgnevad 10 punktiga Prantsusmaa, 6 punktiga Jaapan ning neljandal kohal on Ukraina 5 silmaga.