Kalev oli tänasele mängule üles andnud ainult seitse korvpallurit, kellest Daniils Smirnovs sai platsile vaid pooleteiseks minutiks. Vaatamata räsitud koosseisule püsis mäng tasakaalus kuni otsustava veerandi alguseni. Siis suutis Tartu teha 7:0 spurdi ja mängu enda kasuks kallutada.

Nord Cramo spordihoones peetud mängus oli Tartu resultatiivseim Lamonte Bearden, kes viskas 17 punkti. Adomas Drungilas lisas 13 silma ja 10 lauapalli. Kalevi poolel pani viskekontserdi püsti Joonas Järveläinen, kes tõi 32 punkti (sh kolmesed 6/10). Kaksikduubli teinud Aleksander Oliver Hint viskas 16 punkti ja võttis 10 lauda.

Kalev hoiab kolme võidu ja üheksa kaotusega liigatabelis kümnendat kohta. Kümnest mängust vaid kaks võitnud Tartu jagab eelviimast ehk 13. kohta.

Viimases mängus kaotas Kalev laupäeval võõrsil 80:106 BK Ogrele, Tartu pidi võtma samuti võõrsil vastu 74:88 kaotuse KK Viimsi/Sportlandilt.