Võimalikest pingetest said Flora mängijad lahti juba teisel minutil, kui Konstantin Vassiljevi väravast mindi kohtumist 1:0 juhtima. Edasi kulges juba kogu ülejäänud mäng koduvõistkonna taktikepi all ning kuigi ka Paidel tekkisid mõned poolmomendid, siis oli ikkagi Flora see, kes 37. minutil Ken Kallaste jalast mängu teise värava lõi.

Teist poolaega alustas Flora sarnaselt esimesega, kui 48. minutil oli täpne Henrik Ojamaa. See jäi ka kohtumise viimaseks väravaks, mis ühtlasi tähendab, et Paide ei suutnud sarnaselt eelmisele hooajale ka tänavu Flora vastu võitu võtta.

Tiitlisaatus otsustatakse seega järgmisel nädalal toimuvates Levadia ja Flora omavahelistes mängudes, kusjuures Levadiale piisaks Flora edestamiseks vähemalt kahest punktist.