Žalgiris võitis esimese poolaja 43:37, kolme veerandi järel oli edu 60:52. Kuigi Panathinaikos jõudis neljandal veerandajal kahe punkti kaugusele, suutis Leedu klubi otsustavatel hetkedel vastu pidada.

Žalgirise resultatiivseim oli 13 punktiga Arturas Milaknis, 12 punkti jäi Tyler Cavanaugh arvele. Hooaja parima mängu tegi Edgaras Ulanovas, kes viskas 11 punkti, võttis kuus lauapalli ja andis kolm korvisöötu.

Panathinaikost vedas 21 punkti ja kuue lauapalliga Daryl Macon jr.

Žalgiris on turniiritabelis ühe võidu ja üheksa kaotusega viimane, Panathinaikos kahe võidu ja kaheksa kaotusega eelviimane.

Žalgiris - Panathinaikose mängu videokokkuvõte:

Esmaspäeval peatreeneri kohal Duško Ivanovici Neven Spahija vastu vahetanud Vitoria Baskonia alistas kodusaalis Belgradi Crvena zvezda 93:74.

Teise suurepärase mängu järjest tegi Baskonia tsenter Steven Enoch, kes viskas 23 punkti ja võttis 11 lauapalli. Rokas Giedraitis viskas 21 punkti. Põlvevigastusest taastuv Sander Raieste Baskonia koosseisu endiselt ei kuulunud.

Madridi Real oli võõrsil 87:74 üle Villeurbanne'i ASVEL-ist. Fabien Causeur viskas 18 minutiga 25 punkti, Guerschon Yabusele lisas 18 punkti. Üleplatsimees oli 26 punktiga ASVEL-i mängujuht Elie Okobo.

Õhtu viimases mängus võitis Müncheni Bayern kodusaalis Istanbuli Fenerbahcet 71:63. Vladmir Lucic viskas Bayerni kasuks 22 punkti, Corey Walden tõi 16 punkti. Fenerbahce poolelt viskasid Marko Guduric 16 ja Jan Vesely 12 punkti.