Liverpool jäi kaotusseisu juba 4. minutil Alissoni omavärava tõttu. Trent Alexander-Arnold tõi 41. minutil tabloole viigi, kuid Pablo Fornalsi 67. ja Kurt Zouma 74. minuti tabamused viisid West Hami juba 3:1 juhtima. 83. minutil lõi Divock Origi Liverpooli poolelt veel ühe värava tagasi.

Sotsiaalmeedias Alissonile ei halastatud ning mitmel pool leiti, et brasiillane tegutses justkui unes ning tegi oma kõige kehvema esituse Liverpooli särgis.

Liverpool oli suutnud kaotust vältida koguni 26 kohtumist järjest. Viimati olid nad vastasele alla jäänud 6. aprillil, kui Meistrite liigas kaotati Madridi Realile.

Liverpooli peatreener Jürgen Klopi sõnul ei olnud kaotuses süüdi aga Alisson ning eelkõige näitas ta näpuga kohtuniku Craig Pawsoni suunas. Nimelt leidis Klopp, et normaalsete ostsute korral ei oleks nad kaotanud. Eelkõige nõudis Klopp punast kaarti West Hami mängumehele Aaron Cresswellile ning samas leidis ta, et vastaste avavärava puhul tehti Alissoni vastu viga.