Saksamaa kõrgliigas viienda järjestikuse võidu saanud Hamburg oli esimese poolaja järel ees 42:30, kohtumise saatus otsustati kolmandal veerandil, mis võideti 24:4.

Kotsar seekord Hamburgi algviisikusse ei kuulunud. Ta viskas 23 minutiga 10 punkti ja võttis kuus lauapalli, miinuspoolele jäi neli pallikaotust. Kotsar tabas kuuest kahepunktiviskest neli ja lisaks mõlemad vabavisked.

Hamburgi resultatiivseim oli 22 punktiga Jaylon Brown, lisaks talle ja Kotsarile jõudis kahekohalise punktiarvuni ka 10 punkti toonud Caleb Homesley.

Enne tänast kaotust hoidis Göttingen nelja võidu ja ühe kaotusega Bundesligas võiduprotsendilt liidrikohta, kahe kaotuse kõrvale viienda võidu saanud Hamburg läks konkurendist tabelis mööda.

Viis võitu ja kaks kaotust on ka Bonnil ja Bambergil, aga Bundesliga kodulehel on Hamburg pandud esimeseks.