Tasavägiselt kulgenud mängus võitis esimese poolaja 38:36 Tsmoki. Kolmanda veerandi alguses läks Kalev 45:38 ette, aga seejärel tegi Tsmoki 12:0 spurdi.

Normaalaja viimastel minutitel vahetasid korve JeQuan Lewis (Kalev) ja Jason Clark (Tsmoki). Seisul 80:80 sai kalevlane Silas Melson kahel korral kolmest proovida, aga ei tabanud ja mäng läks lisaajale.

Lisaajal viisid Davion Berry ja Kristjan Kitsingu vabavisked Kalevi kaks minutit enne lõppu 90:86 ette. Otsustavad hetked kuulusid siiski Tsmokile, kelle mängijad suutsid mitmel korral kalevlastelt vigu välja meelitada. Neli viimast vabaviset tabas Angelo Warner.

Kalev/Cramo resultatiivseim oli 25 punktiga Berry. 17 punkti lisas Kitsing ja 12 punkti tõi Rauno Nurger. Tsmoki kasuks tõid Jevgeni Beljankov 24 ja Clark 19 punkti.

Kalev/Cramo on kahe võidu ja nelja kaotusega tabelis üheksandal kohal, viie kaotuse kõrvale esimese võidu saanud Tsmoki jätkab 12. ehk viimasel kohal.