Pärast tasavägist avaveerandit said Lakersi mehed hea hoo sisse kolmepunktijoone taga ning haarasid 44:25 edu, kuid juba samal veerandil hakkas kodumeeskonna edu sulama ning vaheajale mindi Lakersi neljapunktisel juhtimisel. Edu hoiti veel ka kogu kolmanda veerandaja ja viis minutit neljandastki, kuid siis laguneti koost.

Thunderil hakkas viskeid igast suunast ja kaugusest tulema kanadalaselt Shai Gilgeous-Alexanderilt ning mäng kulges edasi külaliste taktikepi järgi, kuigi rohkem kui viie punktiga juhtima ei pääsetud.

Gilgeous-Alexander viskas võitjate parimana 28 punkti, Luguentz Dort toetas teda 17 silmaga. Lakersil tegi Anthony Davis kaksikduubli 29 punkti ja 18 lauapalliga, Russell Westbrook viskas 27 ja Carmelo Anthony 21 punkti. Teist mängu järjest jäi kõhulihase vigastuse tõttu platsi äärde LeBron James, kelle vigastuspaus võib veel kesta nädala.

See oli Lakersile juba teine kaotus Thunderile kahe nädala jooksul. 28. oktoobril võitis Thunder kodus 123:115, olles välja tulnud suisa 26-punktilisest kaotusseisust.

Seitsmenda võidu ühe kaotuse kõrvale võttis Utah Jazz, alistades võõrsil Atlanta Hawksi (4-5) 116:98 (15:16, 24:24, 36:34, 41:24).

Jazzi resultatiivseimaks kerkis hooaja parima esituse teinud Jordan Clarkson, kes vaheajaks oli visanud vaid 5 punkti, kuid mängu lõpetas 30 punkti peal. Bojan Bogdanovic lisas 23 punkti. Kolmanda veerandi alguses veel üheksa punktiga juhtinud Atlanta parim oli Trae Young 21 silmaga.