Küprose klubi läks 29. minutil kohtumist juhtima, kui võrku sahistas Dmitris Christofi. Neli minutit hiljem duubeldas külaliste eduseisu Denis Popovic.

Flora läks teisele poolajale vastu hoopis uue hingamisega, mis tõi kiirelt kaks väravat. 55. minutil lõi ühe värava tagasi Rauno Sappinen, kellele see oli tänavu eurosarjades juba 11. tabamuseks. Kõigest kolm minutit hiljem viigistas seisu Sergei Zenjov.

Kuigi Floral oli veel mitu head võimalust omakorda juhtima minna, tegi vastaste väravasuul hea esituse Assaf Tzur. Nii lõppeski kohtumine 2:2 viigiseisul.

Mäletatavasti lõppes kahe nädala tagune avamäng Flora ja Anorthosise vahel samuti 2:2 viigiga. Ka toona tuli Flora teisel poolajal välja kaheväravalisest kaotusseisust.

STATISTIKA:

Pärast tänast jääb Eesti meisterklubil mängida veel Belgradi Partizaniga kodus (25.11) ja Gentiga võõrsil (9.12). Gent ja Partizan mängivad täna kell 19.45 omavahel.