Nimelt vallandas Tottenham täna senise peatreeneri Nuno Espirito Santo. Kui uskuda Inglismaa meediat, siis juba alates eile õhtust on Tottenham pidanud Contega läbirääkimisi.

Tottenham soovis Contet palgata juba suvel, kuid toona lükkas itaallane pakkumise tagasi, kuna Tottenhami ambitsioonid ei olnud piisavalt suured. Nüüd tundub, et erimeelsused on selles vallas ületatud.

„Tottenham teeb juba lepingu allkirjastamiseks eeltööd. Kontraht sõlmitakse 2023. aasta juunini. Esmalt on vaja aga viimased detailid paika saada. Conte on koos kaaskonnaga praegu juba Londonis. Nad on valmis kohtuma Fabio Paraticiga (Tottenhami spordidirektor),” kirjutas Twitteris üleminekute ekspert Fabrizio Romano.

52-aastane Antonio Conte viis eelmisel hooajal Milano Interi Itaalia meistriks. Suvel selgus, et Interil on finantsprobleemid ning neil tuleb seetõttu müüa mitu tähtmängijat. Lisaks tuli vähendada mängijate töötasusid. Contele asjade selline käik ei meeldinud ning itaallane otsustas ameti maha panna.

Varasemalt on Conte juhendanud Torino Juventust, Londoni Chelseat, Itaalia koondist ja Atalantat. Conte viis Juventuse kolmel korral Itaalia meistriks, Chelseaga võitis ta Inglismaa meistritiitli hooajal 2016/17. Mängijana tuli Conte Juventusega viiel korral Itaalia meistriks.
Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid