Milan läks võõrsil põnevuskohtumises vastamisi AS Romaga ja võitis matši 2 : 1.

Milan läks kohtumist juhtima 26. minutil, kui otse karistuslöögist saatis palli võrku Zlatan Ibrahimovic (40). Rootslase jaoks oli see pika karjääri jooksul 400. väravaks erinevates kõrgliigades. Serie A-s oli see talle ühtlasi 150. tabamuseks.

Ibrahimovic sahistas võrku ka 50. minutil, kuid VAR tühistas värava suluseisu tõttu. 57. minutil tegi Franck Kessie penaltipunktilt seisuks 2 : 0. Kümmekond minutit hiljem jäi Milan ka vähemusse, kui teise kollase kaardi teenis Theo Hernandez. Jose Mourinho juhendatav Roma suutis kolmandal lisaminutil tänu Stephan El Shaarawyle ühe värava tagasi lüüa, kuid sellest jäi väheks.

Järjekordse võidu noppis ka Napoli, alistades võõrsil 1 : 0 Salernitana. Kohtumise ainsa värava lõi 61. minutil Piotr Zielinski.

Seejuures lõpetasid mõlemad meeskonnad mängu kümnekesi. 70. minutil teenis karmi vea eest punase kaardi Salernitana ründaja Grigoris Kastanos, seitse minutit hiljem nägi punast kaarti Napoli kaitsja Kalidou Koulibaly.

Napolil ja AC Milanil on liidritena koos 31 punkti. Inter kaotab neile juba seitsme punktiga.