40-aastase Ibrahimovici koduklubi AC Milan võitis Itaalia kõrgliigas võõrsil 4:2 Bolognat.

Ibrahimovic saatis palli Milani väravasse 49. minutil, aga 90. minutil suutis ta ebaõnnestumise heastada ja skooris ka teisel pool platsi.

Milano klubi võitis esimese poolaja Rafael Leao ja Davide Calabria väravatest 2:0. Kolm minutit pärast Ibrahimovici omaväravat jõudis Bologna viigini, täpne oli Musa Barrow.

84. minutil viis Ismael Bennacer AC Milani uuesti ette ja lõppskoori vormistas Ibrahimovic.

Bologna lõpetas mängu üheksakesi. 20. minutil sai punase kaardi Adama Soumaoro, 58. minutil tegi sama Roberto Soriano.

Mängu tipphetked (Ibrahimovici omavärav alates 1.38):

AC Milan on üheksa mänguga kogunud 25 punkti ja hetkel on nad Itaalia kõrgliiga liidrid. 24 punkti kogunud Napolil on üks mäng varuks.