Suvel peatreeneriks legendaarse Željko Obradovici palganud Partizan sai esimese veerandajaga 28:24 edu sisse ja seejärel mindi otsustavalt eest. Esimene poolaeg võideti 61:40 ja kolmanda veerandi järel oli Serbia klubi ees 88:66.

Hamburg suutis viimastel minutitel mängu põnevaks ajada ja üheksa punkti kaugusele jõuda, aga Partizani võit siiski suurde ohtu ei sattunud.

25 minutit mänginud Kotsar võitles isukalt nii rünnakul kui ka kaitses ja tema arvele jäi 14 punkti, 2 lauapalli ja 2 korvisöötu. Eestlane tabas kümnest kahepunktiviskest seitse.

Hamburgi resultatiivseim oli 21 punktiga Caleb Holmsley, 18 punkti lisas Jaylon Brown.

26 kahepunktiviskest koguni 20 tabanud Partizani kasuks viskas Kevin Punter 26 punkti, Dallas Moore'i arvele jäi 17 punkti.

A-grupis mängiva Hamburgi teise vooru vastane on järgmisel nädalal Badalona Joventut, mäng peetakse Hispaanias.