Sassari ja Treier läksid võõrsil vastamisi Trevisoga. Sardiinia klubi võitis kohtumise 71:64 (13:12, 22:26, 18:10, 18:16).

Treieri arvele jäi võidumängus kümne minutiga kolm punkti, kolm lauapalli ja üks resultatiivne sööt. Sassari resultatiivseim oli David Logan 22 punktiga. Treviso särgis viskas DeWayne Russell 13 silma.

Drell ja Pesaro heitlesid koduväljakul Tortona klubiga. Pesaro jäi kodus vastasele alla 81:90 (19:26, 20:26, 12:12, 30:26).

Algviisikusse kuulunud Drell teenis mänguaega 29 minutit, mille jooksul viskas ta viis punkti. Lisaks noppis ta neli lauapalli. Pesaro resultatiivseim oli Matteo Tambone 17 silmaga. Chris Wright viskas üleplatsimehena 24 punkti.

Sassari kontol on kolm võitu ja üks kaotus. Pesaro teenis ühe võidu kõrvale kolmanda kaotuse.