Võõrsil mänginud Bayerni väravaarve avas 10. minutil Thomas Müller, kes tegi skoori kiirrünnakul. Kakskümmend minutit hiljem kasvatas Joshua Kimmich edu kaheväravaliseks.

Kuigi punase kaardi saanud Benjamin Pavard jättis 48. minutil Bayerni vähemusse, võitjas kahtlust ei tekkinud. Teise poolaja keskel oli seis juba 3:0, kui Sebastian Griesbeck lõi omavärava. Lõppseisu vormistas Cedric Itten lõpuminutitel.

Kuna Bayerni kolmas värav kanti Griesbecki, mitte aga Robert Lewandowski arvele, ei õnnestunud poolakal korrata legendaarse Gerd Mülleri järjestikuste mängude väravarekordit. Müller lõi värava 16. järjestikuses Bundesliga kohtumises, Lewandowski seeria lõppes 15 mängu juures.

Bayern on kuue vooruga kogunud 16 punkti. Mängu vähem pidanud Wolfsburgil on 13, Dortmundi Borussial 12 silma.