Kaheksandas KHL-i mängus oma teise tabamuse maailma tugevuselt teises hokiliigas tegi Rooba teise kolmandiku 17. minutil, söödupunktid said värava eest valgevenelane Vladislav Kodola ja venelane Daniil Vovtšenko.

Karjääri esimese KHL-i värava viskas Rooba oma debüütmängus 2. septembril Severstali kaotusmängus Peterburi SKA vastu.

Rooba kuulus tänases mängus Severstali kolmandasse viisikusse.

Salavat jõudis viigiväravani kolmanda perioodi 17. minutil (16:50), kui arvulisest ülekaalust sahistas võrku soomlane Teemu Hartikainen. Võrdsete meeskondade mängus viskas Severstali võiduvärava 19. minutil (18:13) Kodola.

Salavatile oli see hooaja esimene kaotus seitsme võidu kõrvale, Severstal teenis kolmanda võidu viie kaotuse kõrvale ja tõusis läänekonverentsi viimaselt kohalt 11-ndaks.