Kaalukategoorias -100kg Eestit esindanud Imala oli võistlusel esimese asetusega ning esimeses ringis ta võistlema ei pidanud, pääsedes otse teise ringi. Teises kohtumises alistas Imala waza-ari väärilise hindega Suurbritannia sportlase Max Gregory. Veerandfinaalis võitis Eesti judoka ipponiga itaallast Andres Felipe Moreno.

Poolfinaalis pidi Imala paremust tunnistama Ukraina judoka Alieksiei Moisieiev. Finaalis oli aga eestlasest sel korral parem Horvaatia sportlane Marko Kumric.

Imala lõpetas 2020. aasta Euroopa Meistrivõistlused kehakaalus -100kg üheksanda kohaga. Varasemalt on tal ette näidata pronksmedal Roomas toimunud Euroopa Karikaetapilt. Varem Šveitsit esindanud Imala on ka mitmekordne Šveitsi meister.

MK-etapil Eestit -90kg kaalukategoorias esindanud Klen-Kristofer Kaljulaid, kes oli võistlusel samuti esimeses ringis vaba võitis teises ringis ungarlast Ferenc Tothi, kuid kaotas seejärel hilisemale hõbemedalistile prantslasele Armann Khalatiannile.