Kuressaare võõrustas koduväljakul Pärnu Vaprust, võites kohtumise koguni 6:0. Seejuures lõi kodumeeskond kõik väravad teisel poolajal. Kuressaare poolelt sahistasid võrku Sander Laht (2), Mattias Männilaan, Märten Pajunurm, Markus Allast ning Otto-Robert Lipp.

Kuressaarele oli see viimase viie mängu juures juba neljandaks võiduks. Hea seeria on saarlased kergitanud tabelis seitsmendaks.

Koguni 11. järjestikuse võidu teenis aga liider FCI Levadia. Pealinnaklubi sai Lilleküla staadionil 3:0 jagu Narva transist. Bogdan Vaštšuk viis avapoolaja lõpus võõrustajad juhtima.

50. minutil kasvatas eduseisu Brent Lepistu, 85. minutil vormistas lõppseisu Hannes Anier. Kõigile kolmele väravale tegi eeltöö Zakaria Beglarišvili, kelle arvel on juba 15 väravasöötu ning 17 väravat.

Levadia edestab teisel kohal olevat Florat 15 punktiga. Valitseval meistril on aga neli mängu vähem peetud.

Laupäeva esimeses mängus sai Tallinna JK Legion 3:1 jagu Viljandi Tulevikust.