Regatist võttis osa 36 riiki ning meie koondise koosseisus oli 12 noorsportlast ühe- ja kahesüstadel vanuses 13-17 aastat.

Meie edukaim oli Jelizaveta Fjodorova, kes võitis ühesüstal 1000 meetri distantsil hõbemedali ajaga 4.14,25. Võitjaks tuli Slovakkia sportlane Bianka Sidova (4.11,73).

Samuti jõudis U15 vanuseklassi A-finaali Katrin Kolk, saavutades seal 9. koha ajaga 4.39,88. Antud võistluse järel võib esile tõsta ka Joonas Vähesood ja Roman Orlovi, kes endast vanematega konkureerides jõudsid poolfinaalidesse.

Koondise peatreeneri Koit Põdra sõnul näitas võistlus, et meie noored on võrreldes teiste riikide omavanustega täiesti konkurentsivõimelised.

See võistlus oli esimene rahvusvaheline jõuproov, mille alusel moodustatakse alaliidu projekti "OM 2024-2028" osalejate koosseis. Projekti haarataks kuni 20 perspektiivikat noorsportlast, kellele luuakse konkurentsivõimelisemad tingimused sportliku arengu tagamiseks.

Laupäeval toimunud võistlusel saavutas Jelizaveta Fjodorova ühesüstal U17 vanuseklassis 500 meetri distantsil ajaga 2.02,13 kuuenda koha. Sama distantsi võitis Slovakkia sportlane Bianka Sidova ajaga 1.55,75.

Meie sportlastest sai veel Katrin Kolk U15 vanuseklassi 500 meetri distantsil 19. koha, Eesti kahene paat koosseisus Mihhail Lehmus ja Aleksei Olenin sõitis U17 vanuseklassi 200 meetri distantsil välja 14. koha.

200 meetri distantsil sai Jelizaveta Fjodorova 11. ja Katrin Kolk 14. koha. Kahesüst Lehmus ja Olenin tulid 15. kohale.