15. septembril algab Euroopa Liiga, kus osalevad maailma parimad jalgpalliklubid. Eelmisel hooajal alistas Villarreal maratonmängus Manchester Unitedi tulemusega 12 : 11. Sel hooajal ei mängi ükski finalist Euroopa Liigas. Kes siis saab endale 2021/2022. hooaja ihaldusväärse trofee? Uurige lähemalt Viaplay voogedastusplatvormilt.

14. septembril antakse avalöök ajaloo esimese UEFA Euroopa Konverentsiliiga mängus ja Konverentsiliiga fännidel on võimalus jälgida mõne parima rahvusvahelise tasemega jalgpalluri mängu. Tõenäoliselt jahivad trofeed Harry Kane ja Tottenham, kuid tiitlile pretendeerib kindlasti ka AS Roma Lorenzo Pellegrini ja Henrikh Mkhitarjaniga. 16. septembril kell 18.45 Kesk-Euroopa aja järgi mängib Eesti FC Flora Belgia Gentiga.

Võib-olla mõni vähem tuntud meeskond üllatab ja võtab karika ning kvalifitseerub järgmisel hooajal otse Euroopa Liigasse? Vaadake kõiki UEFA Euroopa Konverentsiliiga mänge otseülekandes Viaplay platvormil.

Vaata lähemalt SIIT!

Nordic Entertainment Group on Põhjamaade juhtiv voogedastus-ettevõte, mis pakub Viaplay voogedastusplatvormi kõigis Balti riikides. Viaplay vaatajad saavad nautida ainulaadseid kõrgetasemelisi otseülekandeid, valikut parimatest rahvusvahelistest filmidest, auhinnatud sarju, kvaliteetseid Viaplay originaalfilme ja lastele mõeldud sisu. Viaplay pakub kvaliteetset meelelahutust kohalike subtiitritega igale pereliikmele. Ainulaadset sisu saab vaadata igal pool, igal ajal ja peaaegu igas seadmes. Viaplay võimaldab mitmel kasutajal vaadata Viaplayd korraga ühes kohas ning teil on igal ajal võimalik tellimusest loobuda.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid