Kui avapoolajal jäid väravad löömata, siis teisel poolajal läks väravatesajuks. 49. minutil viis Giovanni Reyna (18) võõrustajad juhtima. 61. minutil viigistas Christoph Baumgartner Hoffenheimi poolelt aga seisu. 69. minutil läks Dortmund taas ette, sedapuhku sahistas võrku 18-aastane Jude Bellingham.

Viigiväravat jahtinud Hoffenheim jõudis sihini 90. minutil, kui täpne oli Munas Dabbur. Sellega polnud aga kohtumine läbi. Kõigest minut hiljem pani Dortmund ikkagi paremuse maksma. Hoffenheimi puurilukk Oliver Baumann suutis küll värava ees teha kaks supertõrjet, aga kolmanda lahtise pallini jõudis esimesena Dortmundi esiründaja Erling Braut Haaland, kes mänguvahendi täie jõuga võrku põrutas. Norra väravamasina tabamusest piisas võõrustajatele 3:2 võiduks.

Haalandi arvel on kolme kohtumisega juba kolm väravat ning kolm tulemuslikku söötu.

Dortmund tõusis tänu võidule Bundesliga liidriks, kuid pea kõikidel rivaalidel on kolmas voor veel pidamata.