Sedapuhku läks eestlastel vastaste alistamiseks tarvis nelja geimi. Esimesed kaks geimi kuulusid Eestile vastavalt 25:18 ja 25:19. Kolmanda geimi võitsid aga hispaanlased 25:18. Tasavägises neljandas geimis olid eestlased pikalt tagaajajarollis, kuid suutsid selle siiski enda kasuks kallutada 25:23.

Eesti meeskonna resultatiivseimana tõi Karli Allik 22 punkti (+14), 15 punkti (+9) lisas Kristo Kollo, 9 punkti (-1) Märt Tammearu ning 8 (+5) Andri Aganits. Eesti vastuvõtt oli 62%, rünnak 46%, blokist saadi 7 punkti ja servil löödi 6 ässa ja eksiti 19 pallingul. Hispaania edukaim oli rünnakul 13 punktiga (+2) Jordi Ramon. Hispaanlaste vastuvõtt oli 48%, rünnak 38%, blokiga teeniti 6 ja serviga 7 punkti (12 viga).

Eesti ja Hispaania lähevad kolmandat korda vastamisi laupäeval.

ENNE KOHTUMIST:

Eesti ja Hispaania mängisid omavahel ka eile. Mäng lõppes Eesti meeskonna 3:0 (25:20, 25:19, 25:18) võiduga. Peeti ka lisageim, kus oli 27:25 samuti parem Eesti meeskond.

Hispaania ja Eesti peavad kolmanda kohtumise veel ka laupäeval.