Kontaveit kaotas kummalise stsenaariumiga mängus avaseti vastasele 1:6. Seejärel ei kaotanud eestlanna aga enam ühtegi geimi, võites kaks järgmist setti 6:0, 6:0. Kohtumine kestis kokku üks tund ja 35 minutit.

Sellega lõpetas Kontaveit viiemängulise kaotusteseeria. Viimati pääses ta teise ringi juunis toimunud Eastbourne'i WTA turniiril.

Teises ringis ootab Kontaveiti ees prantslanna Caroline Garcia (WTA 61.), kes sai 6:1, 6:2 jagu ameeriklannast Catherine Harrisonist (WTA 340.).

ENNE MÄNGU:

Kontaveit ja Davis on omavahel ühe korra kohtunud. Mäng toimus juba 2016. aastal Nottinghamis. Eestlanna jäi selles matšis peale 6:3, 6:1.

Kontaveidi ja Davise kohtumine algab kõige varasemalt kell 1.00. Mängu näeb otsepildis Delfi TV vahendusel.