Smsraha ja Hammarby kohtumise kõik väravad löödi esimesel poolajal, mille külalised võitsid 3:1. Smsraha ainsa värava lõi esimese poolaja eelviimasel minutil grusiin Archil Sebiskveradze. Kusjuures lõi Viimsi klubi vastastest tunduvalt rohkem peale – Viimsil 57 pealelööki vastaste 15 -, kuid sellest abi ei olnud.

Viimsis toimuva D-alagrupi turniiri avakohtumine pakkus põnevust lõpusekunditeni ning Taani meeskond JB Futsal Gentofte alistas Põhja-Iirimaa klubi Belfasti Sparta 3:2 (3:1).

Alagrupiturniiril, mille võitja pääseb 32 Euroopa tugevama klubi hulka, on ees veel kaks võistluspäeva, Eesti klubi osalusega mängudest on Delfis ka otseülekanded.

Pühapäev, 22. august
16.00 Hammarby IF FF (Rootsi) - JB Futsal Gentofte (Taani)
19.30 Viimsi Smsraha - Sparta Belfast Futsal Club (Põhja-Iirimaa)

Teisipäev, 24. august
16.00 Hammarby IF FF (Rootsi) - Sparta Belfast Futsal Club (Põhja-Iirimaa)
19.30 Viimsi Smsraha - JB Futsal Gentofte (Taani)

Viimsis toimuvatele Meistrite Liiga mängudele on pileteid piiratud arv. Pileteid saab osta SIIT.