Meeste Olympic Skeet harjutuse finaal kulges Reino Velleste (Kaitsejõudude Spordiklubi) dikteerimisel. Velleste võidutulemuseks oli 55 tabamust, hõbemedali võitis 51 märki tabanud Andrei Inešin (Põhjakotkas) ja kolmanda koha Tõnu Tammist (Väätsa JS) 42 tabamusega.

Meeste Olympic Trap harjutuses tuli Eesti meistriks Andres Kull (Jaanikese JÜ) finaaltulemusega 40 tabamust. Hõbemedali võitis Kenert Karu (Jaanikese JÜ) 39 ja pronksmedali Erkki Schotter (Männiku Sporting Klubi) 29 tabamusega.

Naiste Olympic Trap harjutuses tuli Eesti meistriks Aili Popp (KL MäLK) 93 tabamusega.

Olympic Skeet harjutuses tuli meesjuunioride arvestuses meistriks uue Eesti juunioride rekordiga Peeter Jürisson (Saarte JS) 122 tabamusega. Teise koha pälvis Robin Randoja 103 ja kolmanda koha Gregor Prehing (Männiku Sporting Klubi) 100 tabamusega.